سریع ترین خودرو لکسوس

سریع ترین لکسوس دنیا

نادی لند nadiland

همکاری مشترک دو کمپانی بزرگ باعث محصولی جذاب شده است.

شرکت لکسوس در نمایشگاه با خودروی IS شرکت کرد تا دوباره با این خودرو ی زیبا نظر بینندگان را جلب کند

خودرو لکسوس الگو گرفته شده از سریراچا و با همکاری شرکت های لکسوس و هوی فونگ درست شد.

از خصوصیات خودروی لکسوس IS می توان به رنگ  نارنجی که برگرفته از سریراچا است اشاره کرد. جلو پنجره خودرو لکسوس خروجی اگزوز و کلیپرهای ترمز نیز به رنگ سبز خاص نشان داده شده است .

 

 

داخل خودرو لکسوس نیز تمامی دکمه های گرمایش مانند گرمکن صندلی و گرمایش دمای سیستم تهویه مطبوع خودرو به شکل دکمه قرمز رنگ با نمایش طرح آتش درآمدند.

کلمه اسپرت  در دکمه نوع رانندگی جاش  را به سریراچا داده تا IS تبدیل به تند و داغ ترین خودرو لکسوس شود.

 

 

 

در صورتیکه برای خودرو لکسوس خود بدنبال قطعات یدکی هستید . نادی لند nadiland اماده ارایه قطعات یدکی لکسوس برای شماست . ما قطعات یدکی لکسوس قطعات یدکی تویوتا قطعات یدکی هیوندا قطعات یدکی کیا را برای شما فراهم نموده ایم . تا با یک ثبت سفارش ساده . کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت تا در صورت تمایل قطعات یدکی مورد نیاز شما را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت برای خودرو شما فراهم نماییم.

نادی لند nadiland

نادی لند nadiland تامین کننده قطعات یدکی تویوتا قطعات یدکی لکسوس قطعات یدکی هیوندا قطعات یدکی کیا و عرضه کننده لوازم جانبی خودرو مانند دزدگیر خودرو و دزدگیر خودرو تصویری از جمله دزدگیر خودرو هوتای و دزدگیر خودرو پی ال سی و دزدگیر هوتای تصویری و دزدگیر پی ال سی تصویری می باشد . نادی لند nadiland تامین کننده قطعات یدکی اصل برای شما . همچنین ما در تهیه قطعات یدکی خودرو  اروندی در کنار شما مردم عزیز استان خوزستان هستیم .

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *