تویوتا تاکوما

تویوتا تاکوما ۲۰۱۷ مخصوص آفرود سواران

نادی لند nadiland تامین کننده قطعات یدکی تویوتا قطعات یدکی لکسوس قطعات یدکی هیوندا قطعات یدکی کیا و عرضه کننده لوازم جانبی خودرو مانند دزدگیر خودرو و دزدگیر خودرو تصویری از جمله دزدگیر خودرو هوتای و دزدگیر خودرو پی ال سی و دزدگیر هوتای تصویری و دزدگیر پی ال سی تصویری می باشد . قطعات یدکی اصل را از ما بخواهید .

همانطور که میدانید خودروهای معدودی پیدا میشوند که بتوانند در مسیرهای صعب العبور بیابانی و کوهستانی به راحتی جان سالم به در ببرند. همیشه از کمپانی تویوتا به عنوان بهترین سازنده خودروهای همه جارو یاد میشود .حتی نسخه های استاندارد این سازنده مانند فوررانر و تاکوما هایلوکس و … توانایی مقابله و رویارویی با مسیرهای سخت و خارج جاده ایی را دارند.
وقتی صحبت از نسخهTRD میشود این یعنی عبور از هر مسیر غیر ممکنی به لطف این پکیج ممکن میشود.
تویوتا به تازگی از تاکومای جدید با پکیج TRD رونمایی کرده است .این وانت همه جا رو با تقویت سیستم تعلیق جلو و عقب و افزایش یک اینچی ارتفاع و اضافه کردن یک صفحه آلومنیومی زیر سپر جلو و نسب یک هواکش روی درب کاپوت و چند تغییر جزیی دیگر اماده برای یک سفر خارج جاده ایی تمام عیار میباشد.
این وانت تنومند از یک پیشرانه تنفس طبیعی شش سیلندر ۳۵۰۰ سی سی بهره میبرد که ۲۷۸ اسب بخار نیرو تولید میکند که به راحتی از پس تکان دادن این جثه بزرگ بر می آید.

نادی لند nadiland

نادی لند nadiland تامین کننده قطعات یدکی تویوتا قطعات یدکی لکسوس قطعات یدکی هیوندا قطعات یدکی کیا و عرضه کننده لوازم جانبی خودرو مانند دزدگیر خودرو و دزدگیر خودرو تصویری از جمله دزدگیر خودرو هوتای و دزدگیر خودرو پی ال سی و دزدگیر هوتای تصویری و دزدگیر پی ال سی تصویری می باشد . نادی لند nadiland تامین کننده قطعات یدکی اصل برای شما . همچنین ما در تهیه قطعات یدکی برای خودرو های اروندی در کنار شما هم استانی های عزیز هستیم .

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *